Rehabu Centrum fizjoterapii i terapii wad postawy

MediMouse

Urządzenie do diagnostyki krzywizn kręgosłupa - Medi Mouse®

Medimaus plakat

MediMouse® to innowacyjne urządzenie służące do pomiaru krzywizn i zakresu ruchomości kręgosłupa w płaszczyźnie czołowej i strzałkowej. Wyniki pomiarów są rejestrowane i obrazowane w formie danych liczbowych oraz wykresów graficznych. Informacje z urządzenia wysyłane są do komputera.


Bezinwazyjny pomiar jest prosty, szybki, a zarazem dokładny (95% zgodności z rentgenem). Specjalny program komputerowy analizuje dane oraz dostarcza informacji potrzebnych do postawienia prawidłowej diagnozy oraz przeprowadzenia właściwej terapii. Regularne pomiary ułatwiają kontrolę postępu leczenia oraz porównanie poszczególnych badań.

Spinal Mouse® umożliwia dokładną, prostą, oraz szybką procedurę badania. Pozwala na zbadanie kręgosłupa bez użycia promieniowania czy środków chemicznych, oznacza to brak przeciwwskazań oraz skutków ubocznych. Technologia Spinal Mouse® w pierwszej kolejności oferuje informacje o funkcjonalnym stanie kręgosłupa.

medimouse

W naszym centrum badanie wykonuje magister fizjoterapii. Pozwala na precyzyjną i obiektywną ocenę problemu Pacjenta oraz kontrolę postępów terapii.

MediMouse® znalazł zastosowanie niemal we wszystkich dziedzinach medycyny, takich jak:


● ortopedia
● osteopatia
● terapia fizykalna
● chiropraktyka
● neurologia
● medycyna sportowa
● medyczna terapia treningowa
● profilaktyka
● „szkoła prostych pleców”

Medi Mouse 4

Przedstawiamy Państwu innowacyjne urządzenie służące do pomiaru krzywizn i zakresu ruchomości kręgosłupa. Jak działa MediMouse?
Realizacja strony weboski
+

Rejestracja na wizytę

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w celu odpowiedzi lub potwierdzenia jak najszybciej, w godzinach pracy naszego centrum!