Współpraca

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych lekarzy, logopedów, dietetyków. W związku, iż zajmujemy się terapią w modelu holistycznym, specjalizacja lekarska nie ma znaczenia.

Według najnowszych statystyk przeszło 80% chorób ma podłoże funkcjonalne. Oznacza to, iż dzięki odpowiednio dobranej fizjoterapii możliwe jest przyspieszenie czasu leczenia pacjentów. Terapia fizjoterapeutyczna nie wyklucza działań lekarskich, stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia, często lecz nie zawsze, będąc podstawą prawidłowej formy poprawy stanu podopiecznych. Ponadto spora grupa ludzi ma problemy zdrowotne związane ze stresem i osobistymi przeżyciami stąd chęć współpracy z psychologiem. Wiadomo także, że słynna łacińska sentencja „Mens sana in corpore sano” ( w zdrowym ciele zdrowy duch) ma podłoże fizjologiczne. Zarówno stan ciała wpływa na stan umysłu jak i odwrotnie.

Naszym celem jest zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy specjalistami pozwalających na wspólne doprowadzenie pacjentów do zdrowia i możliwie pełnej funkcjonalności.

Wspólne prowadzenie i konsultacje w sprawie pacjentów może nas wszystkich wiele nauczyć. To wspaniałe doświadczenie.

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Z poważaniem

mgr fizjoterapii Bubak Wojciech

Realizacja strony weboski
+

Rejestracja na wizytę

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w celu odpowiedzi lub potwierdzenia jak najszybciej, w godzinach pracy naszego centrum!