1

Profesjonalne podejście do klienta/pacjenta :) super obsługa :) doświadczony personel :)

Jakub Cinal - źródło Facebook

2

Cud miód i orzeszki

Mirosław Matusik - źródło Facebook

3

"Rehabu" to centrum fizjoterapii i terapii wad postawy, które na swoich plakatach reklamuje się hasłem "Żyj bez bólu" i rzeczywiście, już po pierwszych zajęciach mogę śmiało stwierdzić, że ból zaczął się zmniejszać. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalny personel, szeroka gama usług fizjoterapeutycznych to cechy wyróżniające "Rehabu" na tle innych, okolicznych klinik. Na zajęcia korekcyjne uczęszczam z przyjemnością, ponieważ zauważam poprawę, zwracam bardziej uwagę na błędy które popełniam, a które źle wpływają na moją postawę, a poza tym mam do czynienia ze wspaniałymi ludźmi, którzy wkładają całe swoje serce w wykonaną pracę :) Polecam

Weronika Tyrybon - źródło Facebook

4

Profesjonalne podejście do pacjenta! Rehabilitacja i zabiegi, które przynoszą ulgę w bólu i usprawniają ruchomość! Polecam!

Grażyna Kidoń - źródło Facebook

5

Polecam w 100 %

Agnieszka Koźbielak - źródło Facebook

6

Ulga już po 1 wizycie - polecam !!!!

Barbara Zięba - źródło Facebook

7

Pan mgr Wojciech Bubak jest rehabilitantem godnym polecenia. Profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętności, indywidualne podejście do pacjenta, niezwykłe zaangażowanie oraz kultura osobista to wszytko sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie i szybko wraca do zdrowia. Od kilkunastu lat szukałam pomocy u rożnych specjalistów/ dla których w większości liczyły się tylko pieniądze, a nie człowiek, jednak dopiero teraz, z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jestem w dobrych rekach.

8

Miło, konkretnie, profesjonalnie. Dokładnie tak jak powinno być

Igor - źródło opinie Google

9

Bardzo dobra obsługa, miła i profesjonalna

Martyna p - źródło opinie Google

10

Panie Wojtku tak trzymać. Pańska pomoc jest nieoceniona

Aleksander Kępa - źródło opinie Google

11

Gorąco polecam. Pan Wojciech Bubak doskonale rozpoznaje wszelkie dolegliwości związane z układem ruchowym i szybko stawia na nogi.
Pomaga zarówno dzieciom jak i osobom mającym problemy ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów. Jest grzeczny, kulturalny i prezentuje wysokie kwalifikacje.
Jeżeli masz problemy w wyprostowaniem się, ze wstawaniem, udaj się jak najwcześniej do pana Wojtka a on pomoże ci odzyskać sprawność.


bernadeta.kryn - źródło znanylekarz.pl

12

Chodzę do pana Wojtka ponad 2 lata. Jestem po operacji kręgosłupa z powodu dyskopati w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. 3 lata po zabiegu znowu zaczęłam odczuwać bóle więc zgłosiłam
się po namowie znajomego, który polecił mi gabinet Rehabu. Byłam przerażona wizją ponownej operacji ponieważ bóle były bardzo dokuczliwe, nie mogłam funkcjonować, wykonywać nawet
drobnych czynności o sporcie nie wspominając, a bardzo lubię jeździć na nartach i rowerze górskim. Pan Wojtek po dokładnym wywiadzie zabrał się do pracy nad moim nieszczęsnym
kręgosłupem. Powoli małymi kroczkami doprowadził mnie do pełnej sprawności, bóle kręgosłupa są już sporadyczne ale systematycznie chodzę na masaże. Muszę nadmienić, że nie jest
naciągaczem, zawsze po masażu dyskutujemy czy jest potrzebna rehabilitacja częściej czy może przełożyć na późniejszy termin. Podchodzi do swojej pracy bardzo rzeczowo, angażuje się na
100%, stara się dokładnie poznać przyczynę dolegliwości. Jestem bardzo zadowolona z terapii tym bardziej, że mogę znowu uprawiać sport bez bólu jak to miało miejsce zanim trafiłam na rehabilitacje.


Agata Kasprzak - źródło znanylekarz.pl

13

Już od lipca korzystam z usług Pana Wojtka, zgłosiłam się do Niego z silnymi zawrotami głowy,które uniemożliwiały mi codzienne czynności (neurologiczne i laryngologiczne schorzenia zostały wykluczone natomiast okazało się że przyczyną zawrotów jest dyskopatia uszkodzenie szyjnego odcinka kręgosłupa). Podczas każdej wizyty oprócz masażu manualnego wykonywane są inne metody terapeutyczne, które skutecznie mi pomagają.
Pan Wojciech jest osobą, która chce pomóc pacjentowi, fizykoterapia to Jego pasja, bardzo angażuje się w to co robi motywując mnie do ćwiczeń.
Po każdej wizycie czuję się coraz lepiej, zawroty pojawiają się sporadycznie, wracam do zdrowia. To profesjonalista godny polecenia!

Wanda Gruniew - źródło znanylerza.pl
Realizacja strony weboski
+

Rejestracja na wizytę

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w celu odpowiedzi lub potwierdzenia jak najszybciej, w godzinach pracy naszego centrum!